Klubbat för:
1 550 EUR
Utropspris
1 800 EUR
VÄRJA, renässansen, 1600-tal, järn, märkt Solideo Gloria,
"Swept Hilt Rapier", längd 113,5 cm.
Militaria Helsinki
Åldersrelaterat slitage.
607928
2019-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här