Skänkskåp 1800-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SKÄNKSKÅP, ådringsmålad furu, 1800-talets slut, tvådelat, överskåp med vitrin, nederdel med två lådor samt hyllinredning bakom dörrpar, höjd ca 204 cm, bredd 107 cm, djup 50 cm
Åldersslitage, smärre färgbortfall, nyckel finns
607932
2019-01-23