Väggpendyl Anders Lundberg
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGUR, 1800-talets början, empire, Anders Lundberg (aktiv ca 1822-1836), skuren dekor bl.a. i form av ymnighetshorn och blomsterurna, urtavla märkt And: Lundberg Stockholm, ca 90x65 cm
Nyckel och pendel finns
Skador och lagningar
607935
2019-01-23