Ernst Billgren färglitografi

Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): "Herrbesök", signerad Ernst Billgren, 442/450, färglitografi, bildmått ca 61x76 cm

607937

2019-01-23