Tältförstycke Uzbekistan

Tältförstycke Uzbekistan
Tältförstycke Uzbekistan
Tältförstycke Uzbekistan
Tältförstycke Uzbekistan

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TÄLTFÖRSTYCKE, textil, Uzbekistan, 1800-talets slut, delvis, silke samt silkesbroderier, ca 200x118 cm

Smärre skador

607938

2019-01-25