Frans Wilhelm Odelmark akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Bakgård, signerad och daterad FW Odelmark 1896, akvarell, ca 52x34 cm

607939

2019-01-25