Sven August Adolf Jonsson Misére skulptur
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN AUGUST ADOLF JONSSON (1872-1945): "Misére", skulptur, gips, signerad och daterad Adolf Jonsson, Paris 1900, höjd ca 71 cm, piedestal med belysning medföljer, höjd ca 84 cm
Nagg till kanten, senare färg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
607945
2019-01-24