Madeleine Pyk Tiger

Madeleine Pyk Tiger
Madeleine Pyk Tiger
Madeleine Pyk Tiger
Madeleine Pyk Tiger
Madeleine Pyk Tiger
Madeleine Pyk Tiger

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MADELINE PYK (född 1934): Tiger, signerad M Pyk, olja på duk, ca 49x52 cm

607951

2019-01-23