Taklampa Stilnovo-stil
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TAKLAMPA , 1900-talets slut/tidigt 2000-tal, Stilnovo-stil, sannolikt Italien, stomme mässing med skärmar i lackerad och emaljerad plåt, 3 ljuspunkter, längd ca 185, höjd ca 95 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"
607952
2019-01-27