Taklampa Stilnovo-stil

Taklampa Stilnovo-stil
Taklampa Stilnovo-stil
Taklampa Stilnovo-stil
Taklampa Stilnovo-stil
Taklampa Stilnovo-stil
Taklampa Stilnovo-stil

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TAKLAMPA , 1900-talets slut/tidigt 2000-tal, Stilnovo-stil, sannolikt Italien, stomme mässing med skärmar i lackerad och emaljerad plåt, 3 ljuspunkter, längd ca 185, höjd ca 95 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

607952

2019-01-27