Gaetano Vitale oljemålning

Gaetano Vitale oljemålning
Gaetano Vitale oljemålning
Gaetano Vitale oljemålning
Gaetano Vitale oljemålning
Gaetano Vitale oljemålning
Gaetano Vitale oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GAETANO VITALE (Italien, född 1923), Porträtt av en ung kvinna, signerad G Vitale, olja på duk, ca 70x50 cm

Smärre slitage

607954

2019-01-25