Meipingvas Korea

Meipingvas Korea
Meipingvas Korea
Meipingvas Korea
Meipingvas Korea
Meipingvas Korea
Meipingvas Korea
Meipingvas Korea
Meipingvas Korea
Meipingvas Korea
Meipingvas Korea
Meipingvas Korea
Meipingvas Korea

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEIPINGVAS, stengods, Korea, 1900-tal, dekor av drake bland moln, foten med bladbård, höjd ca 48 cm

Mynningen med glasyrnagg

607955

2019-01-23