Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MEIPINGVAS, stengods, Korea, 1900-tal, dekor av drake bland moln, foten med bladbård, höjd ca 48 cm
Mynningen med glasyrnagg
607955
2019-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här