Klädskåp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1900-talets första kvartal, stomme i vitlackerad furu, dörr med bakomliggande räcke och hyllplan, 2 lådor i sargen, beslag i patinerad mässing, dörren med bemålning föreställande djur, höjd ca 177 cm, yttermått ca 76x41 cm
Bruksslitage, bemålningen senare
607965
2019-01-28