Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUISEPPE ARMANI, ´´The Three Graces´´ porslin figurin, signerad Guiseppe Armani, daterad 1988, Florence, numrerad 376/3000, höjd ca 36 cm
Smärre slitage
607966
2019-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här