Raymond Weil Tradition herrarmbandsur
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RAYMOND WEIL, armbandsur, Tradition, stål, 2000-tal, automatisk, safirglas, datum, boettnr. 2834, serienr. X584458, cal ETA 2824, läderarmand, originalspänne i stål, diameter 36,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad läderarmband, bruksslitage
607967
2019-01-29