Raymond Weil Tradition herrarmbandsur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAYMOND WEIL, armbandsur, Tradition, stål, 2000-tal, automatisk, safirglas, datum, boettnr. 2834, serienr. X584458, cal ETA 2824, läderarmand, originalspänne i stål, diameter 36,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad läderarmband, bruksslitage

607967

2019-01-29