Soffgrupp bambu

Soffgrupp bambu
Soffgrupp bambu
Soffgrupp bambu
Soffgrupp bambu
Soffgrupp bambu
Soffgrupp bambu
Soffgrupp bambu
Soffgrupp bambu

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA samt FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, bambu med lösa dynar, klädda i blå plysh, sitthöjd ca 38, soffaslängd ca 117x74 cm, fåtöljslängd ca 64x74 cm

Klädsel är senare, slitage, märken

607971

2019-01-25