Matgrupp
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATGRUPP, 9 dlr, 1900-talets mitt, 1 bord och 8 stolar, axet, gustaviansk stil, bemålade vitt med bronserad dekor, stoppade dynor med textil klädsel, bordet med 2 iläggsskivor, 50 cm x 2,. sitthöjd ca 45, bordets höjd 70 samt ca 140x100 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
607985
2019-01-25