Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

5 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

MATGRUPP, 9 dlr, 1900-talets mitt, 1 bord och 8 stolar, axet, gustaviansk stil, bemålade vitt med bronserad dekor, stoppade dynor med textil klädsel, bordet med 2 iläggsskivor, 50 cm x 2,. sitthöjd ca 45, bordets höjd 70 samt ca 140x100 cm

Kuntoraportti

Bruks och åldersrelaterat slitage

607985

Päivämäärä:

2019-01-25