Miniatyrvaser stengods

Miniatyrvaser stengods
Miniatyrvaser stengods
Miniatyrvaser stengods
Miniatyrvaser stengods
Miniatyrvaser stengods
Miniatyrvaser stengods
Miniatyrvaser stengods
Miniatyrvaser stengods
Miniatyrvaser stengods
Miniatyrvaser stengods
Miniatyrvaser stengods
Miniatyrvaser stengods
Miniatyrvaser stengods
Miniatyrvaser stengods
Miniatyrvaser stengods
Miniatyrvaser stengods

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRVASER, 2 st., stengods, 1900-talets andra hälft, Rolf Palm, Mölle, samt "Vivi", höjd ca 9-10 cm

Vivi med nagg

607986

2019-01-24