Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Mushroom", signerad och numrerad Joakim Allgulander, gicleéprint, 22/30, färglitografi, bladmått 49x38,5 cm, oramat blad.
608000
2019-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här