Petter Thoen
2019-01-23
608005
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 204/350, samt 198/350, färglitografier, 2 st, oramade blad, bladstrl. ca 32x46 cm, samt 32x46 cm.