Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 204/350, samt 198/350, färglitografier, 2 st, oramade blad, bladstrl. ca 32x46 cm, samt 32x46 cm.
608005
2019-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här