Petter Thoen

Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 204/350, samt 198/350, färglitografier, 2 st, oramade blad, bladstrl. ca 32x46 cm, samt 32x46 cm.

608005

2019-01-23