Prydnadssköld Klafreströms Bruk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLAFRESTRÖMS BRUK, prydnadssköld, 1900-talets första hälft, gjutjärn, förgylld, reliefdekor, ca 73x48 cm

Senare förgyllning

608006

2019-01-24