Ed Finnell fotografi föreställande ZZ Top

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Billy Gibbons, Dusty Hill & Frank Beard, ZZ Top, "Tres Hombres Tour", Los Angeles, 19 Juni 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,8x50,8 cm

Oramat fotografi

608007

2019-01-25