Birger Birger Ericson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Växthuset, signerad Birger, olja på pannå, bildmått ca 38x46 cm

608009

2019-01-23