Fabian Lundqvist oljemålning
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med kvinnor, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, 37 x 45 cm
Kuntoraportti
608012
Päivämäärä:
2019-01-28