Fabian Lundqvist oljemålning

Fabian Lundqvist oljemålning
Fabian Lundqvist oljemålning
Fabian Lundqvist oljemålning
Fabian Lundqvist oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med kvinnor, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, 37 x 45 cm

Kuntoraportti

608012

Päivämäärä:

2019-01-28