Ed Finnell fotografi föreställande Stevie Nicks

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Stevie Nicks, Fleetwood Mac, Los Angeles, 19 December 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 5/50, analogt handtryckt fotografi, ca 50,8x40,8 cm

Historik: Stevie Nicks gick med i Fleetwood Mac 1975 och samma år släptes deras självbetitlade genombrottsalbum

Oramat fotografi

608014

2019-01-25