Ed Finnell fotografi föreställande Stevie Nicks
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Stevie Nicks, Fleetwood Mac, Los Angeles, 19 December 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 5/50, analogt handtryckt fotografi, ca 50,8x40,8 cm
Historik: Stevie Nicks gick med i Fleetwood Mac 1975 och samma år släptes deras självbetitlade genombrottsalbum
Oramat fotografi
608014
2019-01-25