Laris Strunke oljemålning

Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARIS STRUNKE (född 1931): "Klippfästning", signerad och daterad 1957, samt a tergo Laris Strunke, olja på duk, mått ca 67x52 cm

PROVENIENS
Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm, no. 5381

Ej examinerad ur ram,

608024

2019-01-23