Bordslampor Asea

Bordslampor Asea
Bordslampor Asea
Bordslampor Asea
Bordslampor Asea
Bordslampor Asea
Bordslampor Asea
Bordslampor Asea
Bordslampor Asea
Bordslampor Asea
Bordslampor Asea

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, Asea Belysning E1330, bemålad plåt, total höjd ca 54 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

Zustandsbeschreibung

Bruksslitge, mindre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

608030

2019-01-27