Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RICHARD RYAN (född 1974): 3 serigrafier ur mappen "Mi sono perso a Roma" signerade Ryan, numrerade 57/350, 113/350, samt AP 15/35, silkscreen, bladmått ca 48 x 62 cm, oramade blad.
608062
2019-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här