Richard Ryan

Richard Ryan
Richard Ryan
Richard Ryan
Richard Ryan
Richard Ryan
Richard Ryan

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICHARD RYAN (född 1974): 3 serigrafier ur mappen "Mi sono perso a Roma" signerade Ryan, numrerade 57/350, 113/350, samt AP 15/35, silkscreen, bladmått ca 48 x 62 cm, oramade blad.

608062

2019-01-23