Petter Thoen mfl

Petter Thoen mfl
Petter Thoen mfl
Petter Thoen mfl
Petter Thoen mfl
Petter Thoen mfl
Petter Thoen mfl

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

PETTER THOEN (född 1943): "OMG She remains famously single!", signerad Thoen, numrerad 3/30, färglitografi, ca 60x40 cm, oramad, samt Gunnar Larson, signerad och numrerad 147/200, bladstrl. 44x47 cm, och Susanne Nessim, signerad och numrerad 57/65, bladstrl. 64x49 cm.

Enstaka veck i hörn.

608072

2019-01-23