Svend Middelboe ´´Verona´´ takarmatur
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEND MIDDELBOE, "Verona´´ takarmatur, 2 st, formvigen under 1960-talet, 7 lameller i vitlackerad plåt, höjd ca 30, diameter ca 40 cm
Bruksslitage, kontakter saknas, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
608085
2019-01-30