Reservdelar ljusstakar mm

Reservdelar ljusstakar mm
Reservdelar ljusstakar mm
Reservdelar ljusstakar mm
Reservdelar ljusstakar mm
Reservdelar ljusstakar mm
Reservdelar ljusstakar mm
Reservdelar ljusstakar mm
Reservdelar ljusstakar mm
Reservdelar ljusstakar mm
Reservdelar ljusstakar mm
Reservdelar ljusstakar mm
Reservdelar ljusstakar mm

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESERVDELAR, ca 25 st., 1800-/1900-tal, bestående av: ljusmanschetter, urnycklar, ljusstake, urverk

Slitage, skador

608086

2019-01-24