Aneta Belysning golvlampa

Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPOR, 1-par, 2000-tal, Aneta Belysning AB, stomme i förkromad metall, skärm i polykarbonat, etikettmärkt, höjd ca 55, diameter 35 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

608090

2019-01-25