Svend Middelboe ´´Verona´´ takarmatur

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEND MIDDELBOE, "Verona´´ takarmatur, 2 st, formvigen under 1960-talet, 7 lameller i vitlackerad plåt, höjd ca 30, diameter ca 40 cm

Bruksslitage, kontakter saknas, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

608092

2019-01-31