Bordslampor Aneta Belysning AB

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1-par, 2000-tal, Aneta Belysning AB, stomme i förkromad metall, skärm i polykarbonat, etikettmärkt, höjd ca 55, diameter 35 cm

Bruksslitage, EJ funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, fläckar på skärmar

608096

2019-01-29