Dräktsmycken 1800-tal

Dräktsmycken 1800-tal
Dräktsmycken 1800-tal
Dräktsmycken 1800-tal
Dräktsmycken 1800-tal
Dräktsmycken 1800-tal
Dräktsmycken 1800-tal
Dräktsmycken 1800-tal
Dräktsmycken 1800-tal
Dräktsmycken 1800-tal
Dräktsmycken 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRÄKTSMYCKEN, ca 18 delar, delvis förgyllt silver, främst 1800-tal, maljor, knappar, hårnålar etc. BRÖSTDUK, pärlbroderad, 1800-tal

Slitage, skador

608098

2019-01-24