Camille Matisse oljemålning

Camille Matisse oljemålning
Camille Matisse oljemålning
Camille Matisse oljemålning
Camille Matisse oljemålning
Camille Matisse oljemålning
Camille Matisse oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CAMILLE MATISSE (Frankrike 1800/1900-tal): Blomsterstilleben, signerad Camille Matisse Paris, olja på duk, 61x51 cm

608102

2019-01-27