Bordslampor, aneta belysning AB
Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1-par, 2000-tal, Aneta Belysning AB, stomme i förkromad metall, skärm i polykarbonat, etikettmärkt, höjd ca 55, diameter 35 cm
Bruksslitage, fläckar på skärmar, ej funktionstestad, Sav garanterar ej funktionen
608111
2019-01-31