Rudolf Jernström miniatyr

Rudolf Jernström miniatyr
Rudolf Jernström miniatyr
Rudolf Jernström miniatyr
Rudolf Jernström miniatyr
Rudolf Jernström miniatyr
Rudolf Jernström miniatyr

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUDOLF JERNSTRÖM (1874-1953): Miniatyrmålning, porträtt av ung man, gouache på elfenben, signerad och daterad R. Jernström -44, 6,5x5, i etui

608115

2019-01-24