Bordslampor Aneta Belysning

Bordslampor Aneta Belysning
Bordslampor Aneta Belysning
Bordslampor Aneta Belysning
Bordslampor Aneta Belysning
Bordslampor Aneta Belysning
Bordslampor Aneta Belysning
Bordslampor Aneta Belysning
Bordslampor Aneta Belysning

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPOR, 1-par, 2000-tal, Aneta Belysning AB, stomme i förkromad metall, skärm i polykarbonat, höjd ca 50, diameter ca 30 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, fläckar på skärmar, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

608119

Päivämäärä:

2019-01-26