Skrin 3 st

Skrin 3 st
Skrin 3 st
Skrin 3 st
Skrin 3 st
Skrin 3 st
Skrin 3 st
Skrin 3 st
Skrin 3 st

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, 3 st, 1800- och 1900-tal, 2 st fanerade med sköldpadd respektive sten, höjd ca 3,5-10,5, längd 12,5-19,5 cm

Skador, lossat faner, nycklar saknas, det mindre skrinet låst

608122

2019-01-24