Bordslampor Aneta Belysning
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1-par, 2000-tal, Aneta Belysning AB, stomme i förkromad metall, skärm i polykarbonat, höjd ca 50, diameter ca 30 cm
Bruksslitage, fläckar på skärmar, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
608132
2019-01-29