Nattvardsutensilier

Nattvardsutensilier
Nattvardsutensilier
Nattvardsutensilier
Nattvardsutensilier
Nattvardsutensilier
Nattvardsutensilier
Nattvardsutensilier
Nattvardsutensilier
Nattvardsutensilier
Nattvardsutensilier
Nattvardsutensilier
Nattvardsutensilier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTVARDSUTENSILIER, 1800-talets slut, nysilver, Meriden Company USA, bestående av: kalk, paten, vinkanna samt oblatask, i etui, etuiets storlek ca 10x17,5x20 cm

Etui med slitage och fläckar

608140

2019-01-24