Skåp 1700-tal
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, tvådelat, bemålat, dörrspeglarna med dekor av romber, beslag av mässing, överdel invändigt med hyllplan, höjd ca 211, 128x51 cm, nyckel finns
Renoverat, senare bemålning, lagningar, delvis senare beslag
608152
2019-01-25