Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, tvådelat, bemålat, dörrspeglarna med dekor av romber, beslag av mässing, överdel invändigt med hyllplan, höjd ca 211, 128x51 cm, nyckel finns

Renoverat, senare bemålning, lagningar, delvis senare beslag

608152

2019-01-25