Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SILVER, 11 dlr., bestående av: vas, sockerruska, 3 st. bägare, cigarettetuie, litet fat, spatel samt 3 st. ljusstakar med fyllda fötter, svenska och danska stämplar, vasens höjd ca 20 cm, vikt ca 650 g + ljusstakar ca 490 g

Bruksslitage, en bägare med något ojämn kant

608158

2019-01-24