Sofialoppet 1943 Morén-loppet Sport

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CYKEL, 2 st vintageaffischer, SOFIALOPPET, Sofia Cykelklubb Aftonbladet, signerad Reisner-43 i trycket, J. Olséns Litografiska, ca 72x100 cm, MORÉN-LOPPET, Göteborg-Stockholm, affisch, ca 101x71 cm

Oramad, veck, fläckar

608199

2019-01-28