Skrin silver

Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, silver, C.G. Hallberg, med kortlek och spelmarker, 1936, lockets insida förgylld, ca 4,5x18x10,5 cm

Bucklor, bruksslitage

608203

2019-01-24