Bordslampa 1930-tal tema Light up the dark
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, Molitor, Tyskland, 1930-tal, svartlackerad och förkromad, justerbar, höjd ca 54 cm
Vid katalogiseringen funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Åldersrelaterat slitage, märken
608225
2019-01-27